Arena Apartments – apartamenty od dewelopera w centrum Poznania


Decydując się na zamieszkanie w Poznaniu, zależy nam najczęściej na dobrej komunikacji z centrum miasta. A gdyby tak znaleźć mieszkanie oddalone od centrum jedynie o kilka kilometrów? Arena Apartments to nowe mieszkania od dewelopera, które czekają na osoby marzące o zamieszkaniu w mieście Poznań. Apartamenty na sprzedaż wybudował Duda Development, który w ostatnich latach zrealizował również kilka innych nowoczesnych inwestycji.

Mieszkania od dewelopera – Poznań

Nowoczesne i stworzone według autorskich projektów apartamenty wyróżniają się na tle innych budynków dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi. Budynek zainspirowany słynnym poznańskim Okrąglakiem mieści w sobie 16 mieszkań z tarasami i balkonami o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania od dewelopera w mieście Poznań można nabyć w wersji jedno- lub dwupoziomowej.

Co wyróżnia apartamenty na sprzedaż Duda Development?

Oprócz wyjątkowego kształtu Arena Apartments wyróżnia także otoczenie. Apartamenty wybudowane zostały niedaleko Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz City Parku – jest to więc niepowtarzalna okazja, by zamieszkać w centrum miasta i na wyciągnięcie ręki mieć zieleń i ciszę.

Lokale użytkowe dla firm

W Arena Apartments znalazło się również miejsce na lokale użytkowe, gdzie możesz rozwinąć swój biznes i spotykać się z klientami. Deweloper umożliwia zakup lub wynajem lokali użytkowych o różnym metrażu – od 78 m2 do 136 m2. Zapoznaj się z ofertą Arena Apartments i zarezerwuj, wynajmij lub kup wymarzony apartament lub lokal znajdujący się w wyjątkowej okolicy.