Berker kwadrat


Nasza firma ma w sprzedaży gniazda Berker Kwadrat. Ramki produktów zostały zaprojektowane w prosty i elegancki sposób. Idealnie pasują zarówno do klasycznych wnętrz jak tych bardzo nowoczesnych.

Nadają się do domów, mieszkań, a także biur i budynków użyteczności publicznej. Obudowy gniazd oraz włączników tej firmy zostały zaprojektowane tak, aby były jak najodporniejsze na zarysowania i pęknięcia. Tu kluczową kwestią jest nie tylko elegancki design, ale także ponadczasowa trwałość. Co równie ważne produkty firmy Berker bardzo łatwo można myć, dzięki czemu nawet po latach wyglądają one jak nowe.

Producent gwarantuje też wysoką trwałość farb, którymi barwi włączniki i gniazda. Ich mocną stroną jest również wysoki poziom szczelności, dzięki czemu do wnętrza nie przenika wilgoć, kurz i drobny pył. Wszystko to co przyspiesza zużycie.

Oferta produktów firmy Berker Kwadrat jest naprawdę szeroka. Klienci do wyboru mają między innymi: gniazda pojedyncze, podwójne, głośnikowe, HDMI, LAN, telefoniczne, USB, a także satelitarne. Dostępny jest również system Radio Touch, czyli tak zwane radio podtynkowe umożliwiające umieszczenie go nawet w kuchni czy łazience. Takie urządzenie może być wyposażone w jeden lub kilka głośników w zależności od upodobań klienta.

W ofercie firmy jest także regulator temperatury do centralnego ogrzewania, a także ściemniacz do ustawiania natężenia światła w poszczególnych pomieszczeniach. Dostępne są również włączniki dzwonkowe, czyli tak zwane chwilowe uruchamiające światło lub sygnał dźwiękowy na chwilę. Nie mogło zabraknąć również przycisków żaluzjowych do podnoszenia oraz opuszczania rolet przeciwsłonecznych lub antywłamaniowych. Wszystkie wymienione wyżej gniazda i włączniki można dowolnie ze sobą łączyć do 4 w rzędzie, dzięki specjalnym ramkom. Oferta firmy Berker jest na tyle bogata, że każdy klient znajdzie produkty, których potrzebuje. Są to też akcesoria wysokiej jakości. Nasi doradcy służą fachową poradą przy wyborze odpowiedniego gniazda czy kontaktu.