Dozownik na mydło – akcesoria łazienkowe


Dozownik na mydło w płynie zaraz obok szczotki do WC, kubeczka na szczoteczki do zębów, wieszaków na ręczniki i innych akcesoriów jest podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Szczególnie teraz, kiedy musimy dbać o higienę rąk bardzo mocno. Mydło w kostce dotykane przez różne osoby może gromadzić bakterie. Z kolei mydło w płynie umieszczone w dozowniku jest bezpieczniejsze w użytkowaniu. W trosce o środowisko warto kupić pojemnik na mydło w płynie i regularnie je uzupełniać. 

 

Dozownik mydła stojący – jaki wybrać? 

Dozownik na mydła stojący to praktyczne rozwiązanie, które dodatkowo przykuwa wzrok odwiedzających twoją łazienkę. Mydło szczelnie zamknięte w pojemniku nie wypłynie i nie rozleje się. Pojemnik jest dużo łatwiejszy w utrzymaniu czystości niż tradycyjna mydelniczka na mydło w kostce, które topi się podczas kontaktu z wodą. Dozownik na mydło stojący z kolekcji White doskonale pasuje do jasnych i minimalistycznych łazienek. Klasyczny kształt, połączenie bieli i srebra sprawiają, że dozownik staje się ozdobą umywalki. 

 

Pojemnik na mydło w płynie – wygodne rozwiązanie 

Pojemnik na mydło w płynie zapewnia nieograniczony dostęp do produktu. Za pomocą pompki otrzymasz odpowiednią porcję mydła, która jest wystarczająca do umycia rąk. Wystarczy jedno naciśnięcie pompki. Akcesorium można z powodzeniem umiejscowić na umywalce, półce lub blacie. Wszędzie tam, gdzie będzie Ci wygodnie. 

 

Wysokiej jakości pojemnik na mydło od marki Vigour

Pojemniki na mydło w płynie od marki Vigour wyróżniają się wysoką jakością. Produkty zostały wykonane z ceramiki lub chromowanego szkła. Posiadają metaliczne uzupełnienia w odcieniu chromu. Materiał jest odporny na działanie wody i temperatury. Nie powstają na nim ślady i zarysowania. Ponadto jest łatwy w utrzymaniu czystości. Pojemnik na mydło o tradycyjnych rozmiarach nie zajmuje wiele miejsca. Produkt wspaniale komponuje się z klasyczną armaturą i białą umywalką. Świetnym uzupełnieniem kolekcji będzie kubek na szczoteczki z tej samej linii.