Dzięki niej cała rodzina Ci podziękuje


Nieważne czy wiosna, lato, jesień, a może zima – na Twoim ogrodzie lub tarasie nie może zabraknąć wielkiego stołu.

Zdarzyło Ci się zaprosić rodzinę na urodzinową kawę lub znajomych na grilla w piękny, letni wieczór i zabrakło miejsca? Chciałeś znaleźć odpowiednie meble ogrodowe i do domu, ale na żadne z nich nie mogłeś się zdecydować? Uwierz nam, to nie tylko Ty tak miałeś, ale dzięki temu wiemy jak możesz wywołać uśmiech na twarzy swojej i całej rodziny.

Kawał dobrego stołu, czyli zrób to sam

Stół to najważniejszy mebel w niejednym salonie, ogrodzie czy jadalni. To właśnie przy nim rodzina spotyka się podczas wspólnych niedzielnych obiadów czy w okresie świąt. Nie jest więc niczym dziwnym, że mamy wiele oczekiwań co do niego. Ma pomieścić całą rodzinę i licznych znajomych, całą zastawę i dwanaście potraw w święta. Jeśli jeszcze nie znalazłeś tego jedynego, idealnego, który mógłby sprostać Twoim wymaganiom, podążaj za dzisiejszymi trendami i zrób to sam! Niektórzy jako majsterkowicze czują się jak ryby w wodzie, inni nie wiedzą jak się do tego nawet zabrać. Uwierz nam, to nie jest nic trudnego. Grunt to mieć dobry sprzęt i odrobinę wyobraźni. Jeśli kochasz tradycyjny wygląd i tak wyobrażasz sobie swoje wyposażenie wnętrz, postaw na cztery drewniane nogi. Jeśli z kolei interesują Cię nowoczesne rozwiązania, pobaw się z nogami metalowymi tworząc różne skośne konstrukcje. Na cokolwiek się zdecydujesz stół będzie musiał być wygładzony i idealnie wykończony, a do tego potrzebujesz odpowiedniego sprzętu.

Wyposaż swój warsztat

Kątówka akumulatorowa to urządzenie szlifierskie, którego nie może zabraknąć podczas prac nad Twoim stołem lub każdym innym meblem. Urządzenie to ma szeroki wachlarz zastosowań, nie ogranicza się jedynie do szlifowania. Dzięki niej spolerujesz, dokonasz obróbki powierzchni różnych materiałów, przetniesz zbrojenie, wykonasz dziurę w betonie, zeszlifujesz nie tylko powierzchnię, ale i spawy oraz oczyścisz metal z rdzy. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu pozwoli Ci działać na różnych płaszczyznach i osiągać jeszcze lepsze efekty pracy.