Niezawodne produkty Berker B3


Gniazdo, łącznik jedno- lub dwuklawiszowy, ramka, a może czujnik ruchu? Te i wiele innych produktów znajdziemy w szerokiej kolekcji niezawodnej marki Berker B3. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania, co plasuje je w ścisłej czołówce najlepszych akcesoriów elektroinstalacyjnych. Staranność, z jaką produkowane zostało wszystko to, co sygnowane jest marką Berker, gwarantuje wieloletnie bezawaryjne działanie i satysfakcję z zakupu. Na dodatek akcesoria Hager Berker B3 wyróżniają się wysoką estetyką i oryginalnym designem, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Elegancka kolekcja Berker B3

Seria Hager Berker B3, jaka dostępna jest w sprzedaży, to przede wszystkim niebywała elegancja i oprawy wykonane ze szlachetnych materiałów. Jeżeli chodzi o gniazda oraz łączniki, to opierają się one na jednym mechanizmie, co oznacza, że możemy dobrać do nich dowolne ramki oraz oprawy, jakie przypadną nam do gustu. Warto podkreślić, że będą pasowały do nich nie tylko wzory z serii B3, ale też te z innych, poprzednich kolekcji, jakie ukazały się pod marką Hager Berker… Urządzając stylowe wnętrze i stawiając na nowoczesność, warto zdecydować się na akcesoria elektroinstalacyjne Berker, które nadadzą pomieszczeniu charakteru, dopełnią je i staną się przysłowiową kropką nad „i”. Bo trzeba mieć świadomość tego, że to właśnie detale i elementy wykończeniowe decydują o tym, jaki uzyskamy efekt. Z Berker B3 możemy być spokojni o to, że będzie on spektakularny. W zależności od upodobań możemy wybrać modele na wysoki połysk lub w eleganckim macie. Jedno jest pewne: każdy, kto kocha prostotę, klasykę i elegancję, z pewnością znajdzie w tej serii coś do swojego wnętrza… A jak przedstawia się Berker B3 cena? W zależności od produktu, ceny zaczynają się od kilkunastu złotych, a kończą na kilkuset. Wszyscy zainteresowani tą serią powinni odwiedzić sklep internetowy https://nowaelektro.pl/berker-seria-b/, gdzie znajduje się bogaty wybór akcesoriów elektroinstalacyjnych. 

Ramki i ich rodzaje

Mając tylko jedną lampę w danym pomieszczeniu i włączając ją jednym przyciskiem potrzebna będzie nam pojedyncza ramka. Ale często zdarza się tak, że źródeł światła jest więcej i wielokrotnych ramek. Hager Berker B3 ma w swojej ofercie ramki podwójne, potrójne, poczwórne oraz pięciokrotne wykonane z aluminium bądź stali szlachetnej. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to dostępne są ramki białe, antracytowe, złote, a nawet czarne – matowe oraz z połyskiem. Co ważne, wszystkie ramki mogą być montowane zarówno w poziomie, jak i w pionie. 

Wysokiej jakości czujniki ruchu 

Chciałbyś żeby światło przed domem lub przy garażu zapalało się wtedy, kiedy ktoś będzie się znajdował w pobliżu? W takim razie niezbędny jest montaż czujka ruchu. Berker B3 zadbało o niepowtarzalną estetykę tych urządzeń, których dodatkową zaletą jest oszczędność. Bo dzięki nim światło nie pali się cały czas, lecz wyłącznie wtedy, kiedy wyczuwany jest ruch. A zatem jest to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale też bardzo ekonomiczne. Nie pozostaje nic innego, jak złożyć zamówienie i cieszyć się funkcjonalnością, jaką zapewnia czujnik ruchu.