Nowoczesne meble do kuchni i salonu


Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzamy sporo czasu każdego dnia, przygotowując posiłki dla nas i naszych bliskich. Niezwykle istotne jest więc, aby nadać jej jak najprzytulniejszy charakter. Nie inaczej jest w przypadku naszych salonów. Każda chwila relaksu powinna bowiem wiązać się z komfortem, który docenią nie tylko domownicy, ale też goście. Na szczęście, współczesny rynek meblowy oferuje nam wiele rozwiązań. Od mebli do kuchni Global, po eleganckie narożniki do salonu, każdy będzie w stanie znaleźć tu coś dla siebie. Oto nasze propozycje! Zobacz więcej na https://meblem1.pl/53-kuchnia

Meble kuchenne Global – elegancja i nowoczesność

Bez względu na to, czy nasza kuchnia jest pomieszczeniem osobnym, czy też łączy się ona z jadalnią, ogólne zasady jej wystroju pozostają takie same. Najlepiej prezentują się tu kolory sterylne, jednolite. Wiedzą o tym także projektanci, stojący za meblami kuchennymi Global. Laminowane płyty w modnym kolorze sonoma idealnie wpasują się zarówno w wnętrza o ciemniejszej kolorystyce ścian i podłogi, jak i te jaśniejsze. Meble te posiadają ciche zawiasy oraz prowadnice z funkcją samohamowania, dzięki czemu nie obudzimy innych domowników, wstając rano do pracy.

Narożniki Mediolan – gwarancja komfortu w każdym salonie

Szukając wyposażenia do naszego nowoczesnego salonu, nie powinniśmy zapominać o stylowych, wygodnych narożnikach. Jednym z najmodniejszych wyborów jest obecnie modułowy narożnik Mediolan. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, domownik sam może tu dobrać preferowaną konfigurację narożnika. Rozwiązanie to sprawdzi się więc nie tylko w dużych salonach, ale także kawalerkach. Obecność funkcji spania w narożniku pozwoli nam bowiem zaoszczędzić miejsce, które musielibyśmy przeznaczyć na postawienie łóżka. Jeśli cenimy więc sobie styl i wygodę, model Mediolan okaże się tu być strzałem w dziesiątkę!