Praktyczne bramy garażowe


Szukając bramy garażowej każdy użytkownik stara się znaleźć coś co będzie łatwe w montażu, obsłudze i przede wszystkim, będzie służyło przez lata. Takie są właśnie garażowe bramy segmentowe, które znaleźć można w ofercie firmy OknaRio. Co najważniejsze wszystkie bramy dopasowywane są indywidualnie pod kątem wielkościowym oraz rodzajowym.

Bramy segmentowe to obecnie najpopularniejsze i najbardziej praktyczne bramy. Charakteryzują się, zależnie od użytych materiałów, lekkością, łatwością w montażu i użytkowaniu, a przede wszystkim nie ograniczają przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz.

Firma OknaRio w swej ofercie posiada zarówno bramy garażowe do użytku domowego, jak i bramy przemysłowe, a dodatkowo oferuje bezpłatną wycenę.

Prostota i trwałość

Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość dopasowania bramy do potrzeb klienta. Można wybierać pośród wielu parametrów. Przede wszystkim bramy produkowane są na wymiar, a pozostałe rzeczy wybieramy zależnie od zasobności portfela.

Naszą bramę możemy wybrać biorąc pod uwagę jej kolor, ilość segmentów, z których będzie się składać oraz rodzaje ich tłoczeń, rodzaj materiału, a nawet prędkość z jaką mają się otwierać. Istnieje również szereg dodatkowych rozwiązań, które możemy dobrać do naszej wymarzonej bramy garażowej. Mogą to być przeszklenia w segmentach o różnych kształtach, kratki wentylacyjne, a nawet dodatkowe drzwi wejściowe oraz napęd elektryczny.

Bramy segmentowe posiadają ogromną zaletę jaką jest ich bezproblemowy montaż, który nie narusza struktury budynku. Polega on jedynie na zamocowaniu od wewnątrz prowadnic stanowiących jednocześnie uszczelnienie między bramą a wejściem.

Zależnie od rodzaju bramy, którą wybierzemy, stanowić one mogą doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – mróz, gorąco, wiatr lub deszcz, a także izolować od hałasów.
Idealnie dobrana brama będzie nie tylko chronić zawartość naszego garażu, ale też doda uroku każdej posesji.