Sklep Żabka wynajem — Warszawa


Żabka wynajem — Warszawa! Najlepszy lokal usługowy tylko u Loco Commercial!    

 

Sklepy Żabka są siecią niewielkich sklepów spożywczych, które działają w Polsce na zasadzie franczyzy. Pierwszy sklep utworzony został w 1998 roku, a aktualnie w Polsce jest aż 7103 sklepów prowadzonych przez 5700 franczyzobiorców! Centrala tej sieci sklepów znajduje się w Poznaniu i obsługiwana jest przez siedem centrów logistycznych: w Tychach, Plewiskach, Szałszy, Komornikach, Tyńcu Mały oraz w Pruszczu Gdańskim. Aktualnie jest to jeden z najbardziej popularnych sklepów w Polsce i zna go prawie każdy. Może je znaleźć zarówno w dużym mieście, jak i małej miejscowości.     

 

Żabka wynajem — Warszawa    

 

Na stronie internetowej loco-commercial.pl znajdziesz 6 ofert wynajmu lokalu usługowego idealnego pod sklep Żabka. Każda z lokalizacji jest bardzo korzystna i przyszłościowa. Lokale znajdują się w miejscach, gdzie jest duży ruch oraz wielu klientów. Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie sklepu na wyłączność, to jest to oferta dla Ciebie! Sklep Żabka wynajem – Warszawa to idealne miejsce, aby rozpocząć swój biznes. Żyje tam ponad milion mieszkańców oraz przyjeżdża wielu turystów z całego świata. Jeden z lokali znajduje się w rejonie Bliska Wola, która otoczeniu jest przez wiele budynków apartamentowych i biurowych. Natomiast kolejny jest widoczny z ulicy, narożny oraz zlokalizowany na dużym osiedlu mieszkaniowym.    

 

Loco Commercial — bogata baza najemców!     

 

Firma współpracuje z międzynarodowymi operatorami, z dużymi sieciami handlowymi, ale także polskimi markami i firmami, które zaczynają swoją działalność. Ich specjalizacją są lokale gastronomiczne, ale posiadają bazę lokali usługowych pod każdą działalność. Warto również zaznaczyć, że współpracują z piekarniami, pralniami, kawiarniami, restauratorami oraz z sieciowymi operatorami spożywczymi. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.