Tapety pokojowe – dekoracje ścienne dla Ciebie!


Tapety pokojowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na szybkiej, łatwej i taniej dekoracji mieszkania.

Jeśli nie lubisz spędzać godzin na chodzeniu i szukaniu idealnych dodatków, to to błyskawiczne rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie!

Tego rodzaju dekoracja ścienna nadaje się do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Dzięki wielości wzorów i kolorów, tapety pokojowe

mogą znaleźć zastosowanie w sypialniach, salonach, kuchniach, pokojach dziecięcych, a nawet łazienkach!

Tapety pokojowe w różnych pomieszczeniach

Tapety pokojowe mogą być wykorzystane w różnych rodzajach pomieszczeń. Chociaż najczęściej spotyka się je w sypialniach i salonach, nie ma żadnych przeciwskazań, by znalazły się też w kuchni czy łazience! Należy pamiętać jednak, że do każdego z tych pomieszczeń pasuje inny typ wzoru, a także rodzaj tapety.

Sypialnia

Do tego pomieszczenia najlepiej sprawdzą się tapety w stonowanych barwach i mało krzykliwych deseniach. W końcu to sypialnia, czyli pokój, w którym regenerujemy siły i szykujemy się na kolejny dzień. Zbyt agresywne kolory i wyraźne motywy mogą sprawić, że nasz organizm gorzej odpocznie, a my będziemy mniej wyspani i rozdrażnieni, a chyba tego nie chcemy?

Salon

W tym pokoju możemy bardziej zaszaleć z wzorami i kolorami, jeśli tylko mamy na to ochotę. Chcesz, żeby Twój salon dodawał Ci energii i kopa do działania? Proszę bardzo, postaw na wyrazisty wzór i mocny kolor. Marzysz o błogim relaksie w pokoju dziennym? Wybierz subtelne motywy roślinne i łagodne barwy natury.

Łazienka

W łazienkach królują fototapety z sielskimi widokami na egzotyczne laguny – w końcu kto nie chciałby poczuć się w swojej łazience jak na słonecznej plaży? Najważniejszym aspektem, na jaki powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru tapety do tego pomieszczenia, jest materiał, na którym została wydrukowana. Czytaj opisy, by dowiedzieć się, czy jest wodoodporna, czyli nadająca się właśnie do tego pokoju.

Kuchnia

Chociaż kuchnia nie jest aż tak wilgotnym pomieszczeniem jak łazienka, tapeta, którą do niej ostatecznie wybierzesz, też powinna być wodoodporna. W tym pokoju również możesz dobrać wzór i kolorystykę zgodnie ze swoimi preferencjami. Wybór tapet do tego pomieszczenia rozciąga się od prostych i minimalistycznych, po wyraziste i bardzo obrazowe wzory.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją tapet pokojowych. Dzięki zróżnicowaniu kolorów i wzorów jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie i swojego domu.