W harmonii z naturą


Inspirowane marmurem, najszlachetniejszym z surowców budowlanych, znanym i wykorzystywanym od tysiącleci, płytki Opoczno Lake Stone zamienią każdą przestrzeń w miejsce pełne smaku i elegancji.

Płytki Opoczno Lake Stone dostępne są w różnych odcieniach szarości. Pokryte delikatnym żyłkowaniem, przywołują na myśl naturalne struktury i wzory. Nadają się do zastosowania zarówno w salonie, jak i kuchni, łazience czy przedpokoju, a także na tarasie. Każdemu z pomieszczeń dodadzą elegancji i stylu.

Marmur to jeden z najwyżej cenionych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Od wieków używany jest w architekturze, ceniony przez rzeźbiarzy. Wyróżnia się trwałością i pięknym połyskiem. Płytki z marmurowym deseniem to kwintesencja dobrego smaku.

Płytki Opoczno Lake Stone – aranżacja w najlepszym stylu

Marmur przywodzi na myśl pałace, świątynie i starożytne rzeźby. Nieregularne smugi i delikatne żyłki sprawiają, że każda aranżacja, w której wykorzystamy imitację tego naturalnego surowca, będzie niepowtarzalna. Szlachetność, elegancja i walory estetyczne tego materiału sprawiają, że przestrzeń, w której pojawiają się płytki inspirowane marmurem, natychmiast staje się gustowna i niepowtarzalna.

Płytki Opoczno Lake Stone to gres szkliwiony, czyli gres barwiony w masie. Nadają się one do układania zarówno w salonie, jak i na tarasie, w kuchni i łazience; zarówno w mieszkaniu, jak i domu jednorodzinnym. Każdemu pomieszczeniu dodadzą wytworności, a zarazem przytulnego ciepła.