Wysokiej jakości szafki do szatni na zamówienie


Poświęciłeś mnóstwo godzin na poszukiwania idealnych szafek do szatni i żadne gotowe propozycje nie spełniły Twoich oczekiwań? Wobec tego doskonale się składa, że trafiłeś właśnie do nas, ponieważ nasza firma realizuje zamówienia na szafki do szatni stworzone według własnego projektu klienta. Gwarantujemy doradztwo i pomoc na każdym etapie zamówienia, szybką realizację oraz atrakcyjną cenę! 

Wandaloodporne szafki do szatni HPL 

Zarówno szatnie w zakładach pracy i szkołach, jak i te w obiektach sportowych zazwyczaj są bardzo mocno eksploatowane. A co się z tym wiąże, muszą być wykonane z materiałów, które są trwałe i odporne na uszkodzenia. Bez wątpienia wszystkie te wymagania spełniają szafki wykonane z wysokiej jakości płyty HPL – uchodzącej za wandaloodporną. Warto podkreślić, że mowa nie tylko o odporności na zarysowania, ale też na działanie wilgoci i wody. Tym samym szafki do szatni HPL świetnie sprawdzą się na basenach oraz wszędzie tam, gdzie panuje duża wilgotność powietrza. 

Dowolny rozmiar i rodzaj zamknięcia

Zamawiając u nas szafki do szatni HPL, masz wpływ nie tylko na ich kolor, ale także rozmiar i rodzaj zamknięcia. W zależności od tego, w jakiego typu obiekcie szafki znajdą swoje zastosowanie, to istnieje możliwość wyboru najbardziej odpowiadającego zamka. Obecnie najbardziej popularne rozwiązania to bateryjne zamki bezprzewodowe, które otwierane są za pomocą opasek, choć bardzo chętnie klienci wybierają również zamki wrzutowe czy na kod. Masz ułożony w głowie projekt idealnej szafki do szatni? Skontaktuj się z nami, a my sprawimy, że stanie się on rzeczywistością! W zakładce „Kontakt” znajdziesz numer telefonu i adres mailowy do przedstawicieli naszej firmy w poszczególnych województwach!