Zaawansowane preparaty gwarancją trwałości brukowanych nawierzchni


Kostka brukowa w ostatnich latach znacznie zyskała na popularności.

Dość szybko wyparła płyty betonowe na chodnikach niemal wszystkich miast w Polsce, ponadto zainteresowała prywatnych odbiorców. Dziś podjazd wykonany za pomocą tego materiału nikogo szczególnie nie dziwi i tyczy się to zarówno posiadaczy domków jednorodzinnych, jak i potężnych osiedli lokali mieszkalnych, zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty. Jednak samo ułożenie kostki (oczywiście wykonane w profesjonalny sposób), nie zapewnia jej pożądanej trwałości. Do tego jest też potrzebny specjalny impregnat do kostki brukowej.

Oryginalny kolor przez długi czas

Tradycyjna, szara kostka łatwo wkomponowuje się w krajobraz, ale po jakimś czasie staje się wizualnie monotonna. Dlatego producenci postanowili urozmaicić ofertę, wprowadzając na rynek różnokolorowe odmiany. Niestety w toku eksploatacji kolorystyka wyciera się, co znacznie ujmuje tworzywu jego pierwotnych walorów. Na szczęście impregnat do kostki brukowej NANOSTONE PAVING zapobiega blaknięciu barwników oraz chroni przed zabrudzeniami i zielonymi porostami.

Żywe barwy

Wielu użytkowników zaobserwowało, że podjazd wykonany za pomocą tego materiału po opadach atmosferycznych prezentuje się znacznie atrakcyjniej. By ten efekt był widoczny na co dzień, wystarczy używać NANOSTONE PAVING WET – preparat nie tylko zabezpieczy nawierzchnię, ale też nada jej wygląd, jakby dopiero co została skropiona wodą.

Bądź mądry przed szkodą

Dbanie o poszczególne elementy najbliższego obejścia nieruchomości zapewnia bezproblemową eksploatację na lata. Dlatego warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju zaawansowane specyfiki, które uczynią pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Jednym z nich jest NANOSTONE PAVING CLEANER. Impregnat do kostki brukowej zagwarantuje kompleksową ochronę przed plamami i agresywnymi czynnikami środowiska przyrodniczego. Ponadto przyczyni się do optymalnej konserwacji zarówno w trakcie lata, jak i zimy. To jeden z najlepszych możliwych produktów dostępnych w sklepach.