Zbuduj własny dom paswyny!


Domy parterowe z gotowych elementów stały się modne od kilku sezonów. Popyt na domy energooszczędne budowane z prefabrykatów nie szkodzi środowisku naturalnemu. Zastosowanie innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań sprawia, że mieszkańcy ponoszą dużo mniejsze koszty za eksploatację w porównaniu z tradycyjnym murowanym domem. Domy pasywne prefabrykowane powstają wyłącznie z najlepszej jakości surowców, które najczęściej pochodzą z recyklingu. 

 

Prócz wykorzystania naturalnych materiałów wyróżnia je nowoczesny i minimalistyczny design. Ponadto cena na budowę domu z prefabrykatów jest także niższa w porównaniu z tradycyjną budową. Za co jeszcze klienci pokochali domy pasywne z prefabrykatów? Z pewnością za szybkość ich powstawania. Nie ma placu budowy, kurzu oraz bałaganu. Domy powstają w innowacyjnych zakładach i fabrykach z zastosowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Należy podkreślić, że w fabrykach właściwie to powstają konstrukcje, czyli szkielety. Następnie szkielety są dostarczane w wybrane miejsce przez klienta. 

 

Domy prefabrykowane tworzone przez poznańską firmę P.HOMES powstają tylko w sześciu etapach. Co więcej, klienci mają do wyboru sześć nowoczesnych projektów, które mogą zmieniać, tak aby spełniały ich oczekiwania. 

 

Procesy w budowie domu

 

Domy prefabrykowane betonowe wybiera się za pomocą projektu. Następnie w konfiguratorze nanosi się wszelkie uwagi i zmiany. Dzięki konfiguracji klienci mogą wybrać setki rozmaitych rozwiązań. Co to oznacza? W praktyce, jeśli spodoba Wam się jeden projekt, ale chcielibyście zrezygnować z jednego elementu, śmiało możecie to zrobić. Co więcej, może dodać inne elementy zgodne z Waszymi preferencjami. Firma P.HOMES oferuje swoim klientom różne formy wykończenia elewacji. Warto podkreślić, że propozycje są zawsze zgodne z obowiązującymi trendami w branży budowlanej i dekoracji wnętrz. Domy prefabrykowane z betonu mogą zostać wykończone w stylu tradycyjnym, klasycznym lub nowoczesnym i minimalistycznym. 

 

Drugi krokiem w sześciostopniowym procesie jest kontakt z konsultantem. Jeżeli wybraliście już dany projekt i nanieśliście na niego wszystkie poprawki, warto skontaktować się z doradcą z firmy P.HOMES. Pracownicy czekają na nowe zamówienia. Z chęcią rozwiewają wszelkie wątpliwości oraz odpowiadają na wszystkie możliwe pytania. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest oczywiście koszt budowy. Domy prefabrykowane cena są dużo tańsze niż domy tradycyjne. Więcej informacji na temat kosztów budowy uzyskacie tutaj https://phomes.pl/. Podczas spotkania klienci otrzymują najważniejsze informacje na temat procesu budowy, zastosowania materiałów, gwarancji jakości i bezpieczeństwa. Co więcej, pracownicy doradzają w kwestiach formalnych oraz pomagają Wam zaplanować cały proces działania. 

 

Podpisanie umowy

 

Trzecim krokiem w etapie budowy domu jest podpisanie umowy. Umowa wstępna zawiera wszelkie informacje formalne, które są potrzebne do otrzymania pozwolenia na budowę. Specjaliści zdają sobie sprawę, że oczekiwanie na dokumentację i ubieganie się o nią jest stresujące i czasochłonne. Dlatego konsultanci dzielą się swoimi doświadczeniami radami tak, aby klienci mogli, jak najszybciej zdobyć potrzebne dokumenty. Domy prefabrykowane szkieletowe, mimo że nie powstają na placu budowy potrzebują zgody odpowiedniej jednostki z urzędu miasta tak, aby zgodnie z prawem mogły zostać zlokalizowane na wybranej działce. Czwartym etapem jest uzyskanie zgody na budowę. 

 

Ostatnie dwa etapy

 

Przedostatni etap polega na stworzeniu umowy realizacyjnej na domy prefabrykowane poznań. Wymagane zgody uzyskane z urzędu są przepustką do rozpoczęcia prac budowlanych. Następnie firma podpisuje umowę z klientem i rozpoczyna przygotowania do rozpoczęcia działań. Co powinniście wiedzieć? Domy prefabrykowane projekty powstają wyłącznie w nowoczesnych fabrykach z zachowaniem rygorystycznych norm i w pełni kontrolowanych warunkach.  To, co cieszy klientów najbardziej to bardzo krótki czas oczekiwania na szkielet. Budowa tradycyjnego murowanego domu trwa bardzo długo. Z kolei stworzenie szkieletu domu i jego montaż w wybranej lokalizacji to kwestia mniej więcej dwóch tygodni. Ostatnim etapem jest budowa domu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii z powodzeniem pozwala na przyspieszenie prac wykończeniowych oraz remontowych. Rodzina może w bardzo krótkim czasie wprowadzić się do nowego, nowoczesnego i ekologicznego domu. 

 

Jakie są zalety domów z prefabrykatów?

 

Najważniejszą z nich, o której już wspomnieliśmy to pozytywne oddziaływanie na środowisko naturalne. Domy pasywne są energooszczędne. Co więcej, zgodnie z oczekiwaniami klienta po zamontowaniu nowoczesnych rozwiązań dom sam może wytwarzać energię, na przykład z paneli fotowoltaicznych. Domy budowane przez P.HOMES tworzone są tak, aby wyeliminować wszelkie wady i usterki, które występują podczas budowy tradycyjnej. Firma gwarantuje budowę domu z wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Pracownicy pracują zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych i materiałowych. Wszystkie domy powstają w oparciu o wiedzę i technologię. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i niedociągnięcia. Domy są bezpieczne w użytkowaniu dla dzieci i dorosłych. Kontrolowane warunki w fabryce polegają na nieustannym nadzorze wszystkich procesów budowy oraz przygotowania materiałów i elementów do konstrukcji domów. Co więcej, elementy są ulepszane i wzbogacane o nowe rozwiązania. To, co zainteresuje klientów to możliwość wykończenia mieszkania przez wybitną ekipę wykończeniową i dekoratorów wnętrz. Firma proponuje domy prefabrykowane pod klucz, które charakteryzują się wykończeniem w stanie deweloperskim. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mają czasu na kompletowanie ekipy remontowej.  Opcja jest także dużo tańsza w porównaniu z wykańczaniem domu na własną rękę. Wykończenia są zgodne z obowiązującymi trendami w aranżacji wnętrz oraz w architekturze.