Okna PCV – dlaczego warto?


Nasza hurtownia budowlana oferuje Państwu stylowe okna PVC łączące znakomity wygląd i wytrzymałość idącą w parze z wysoką szczelnością. Rozumiemy bowiem, że dobra stolarka okienna powinna nie tylko zapewniać budynkom estetyczny wygląd, ale i zapewniać komfort wszystkim przebywającym w nim osobom. Dlatego oferujemy naszym klientom ciepłe okna PVC. Sklep AllClass to także fachowe doradztwo, program lojalnościowy oraz pełne wsparcie techniczne. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Wiele osób zastanawia się, dlaczego warto postawić na stolarkę okienną wykonaną z PCV. Okna tego typu wyróżniają się przede wszystkim wieloma zaletami, do których należą przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo w przypadku próby włamania,
  • brak konieczności regularnej impregnacji,
  • znakomita szczelność cieplna i akustyczna,
  • nowoczesny i stylowy wygląd.

Zalety te sprawiają, że szukający w sieci hasła „okna PVC tanio, szybko znajdą idealne okna w atrakcyjnej cenie nieustępujące w niczym ciężkim oknom aluminiowym.

Eleganckie okna PVC – wspaniały sposób na ładne wnętrz

Osoby ceniące ciekawe aranżacje wnętrz coraz chętniej stawiają właśnie na stolarkę z PVC. Okna tego typu charakteryzują się wyglądem – łatwo dobrać te doskonale wpisujące się w styl danego wnętrza. Przykładem są stylowe okna Clasictherm dostępne w naszej ofercie. Symetryczne i delikatnie zaokrąglone profile wspaniale prezentują się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i tych nowoczesnych designerskich. Okna PVC z tej serii to także możliwość wyboru między szarą a czarną uszczelką oraz wieloma innymi kolorami.

Okna PCV – gwarancja bezpieczeństwa

Okna PCV wchodzące w skład naszego asortymentu są bezpieczne. Ich ekologiczne profile zastępują cynkiem i wapniem szkodliwy ołów. Nowatorski system klamek Secustik połączony ze specjalnymi zaczepami antywyważeniowymi sprawia, że okna powstrzymają nawet najbardziej upartych włamywaczy. Zależy nam również, aby oferowana przez nas stolarka okienna pomogła zapewnić domownikom odpowiedni komfort termiczny. Dlatego okna PVC dostępne w naszej ofercie bez problemu „zablokują” silne przeciągi oraz dostawanie się do wnętrz zimnego powietrza, zapobiegając także rozwojowi pleśni i grzybów wskutek działania wilgoci W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!