Ładowarki i miniładowarki – zalety każdej z nich


Miniładowarki na placu budowy

Małe pomieszczenia i niewielkie budowy kochają miniładowarki ze względu na ich uniwersalność, kompaktowość, zwinność i wysoką moc Te maszyny o opływowym kształcie są idealne do prac remontowych, rozbiórkowych i niedużych powierzchni zamkniętych. Miniładowarki precyzyjnie przemieszczają swój ładunek.

Wszechstronna ładowarka

Ładowarka zdaje się być idealnym partnerem na niedużych budowach. Dlaczego? Przede wszystkim jest bezpieczna, kompaktowa i niezawodna. Świetnie radzi sobie z szerokim zakresem zastosowań. Jest niewielkich rozmiarów, dlatego też pozwala wjeżdżać nawet do bardzo niskich obiektów. Małe wymiary gwarantują bardzo dobrą widoczność i bezpieczeństwo. Czynności obsługowe można wykonać łatwo i szybko dzięki odchylanej kabinie.

Sprzęty przyjazne dla środowiska

Ładowarki i miniładowarki są wyposażone w przyjazne dla środowiska silniki, które spełniają normy emisji spalin EU Stage IIIA oraz Tier III. Niskie zużycie paliwa ma miejsce nawet w najtrudniejszych terenach. Dzięki dużemu zbiornikowi paliwa maszyny mogą nieprzerwanie pracować przez wiele godzin. Dowiedz się więcej na http://komatsupoland.pl/katalog-produktow/ladowarki-kolowe.