Magazyn Poznań wynajem


Powierzchnie magazynowe dla biur i osób prywatnych

Wielu z nas ma problem, by pomieścić wszystkie swoje rzeczy w domu czy biurze. Niektóre z nich nie są używane na bieżąco, a jednak nie chcemy ich się pozbywać, ponieważ sądzimy, że prawdopodobnie przydadzą się w przyszłości. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam magazyn oferujący dodatkowe miejsce, w którym możemy bezpiecznie przechowywać nasz dobytek. Niezależnie od tego, czy znaleźliśmy się w nagłej, chwilowej potrzebie, czy też potrzebujemy schowka dla naszych rzeczy na dłużej, opcja wynajęcia dodatkowego metra sześciennego (bądź kilku), które możemy przeznaczyć na ich magazynowanie, bywa jedynym ratunkiem.

Z uwagi na to, że każdy z nas ma indywidualne potrzeby, oferujemy Państwu magazyny o różnej wielkości, spośród których każdy może wybrać dla siebie ten o odpowiedniej kubaturze.

Magazyn Poznań wynajem – nasza oferta

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą miejsc magazynowych na wynajem w Poznaniu naszej nowej marki: HOVAY. Dysponujemy powierzchniami do wynajęcia od 1 m3 do 10 m2 w dobrej lokalizacji (ul. Hallera na Grunwaldzie) oraz przystępnej cenie. Minimalna powierzchnia modułu to 1 m2. Mamy do zaoferowania w sumie 188 magazynków samoobsługowych, do których nasi Klienci mają dostęp 24 godziny na dobę.

Dostęp 24 h/dobę oznacza, że jest on nielimitowany i o dowolnej porze, we dnie czy w nocy, mogą Państwo kontrolować swój magazynek i na bieżąco coś do niego dokładać bądź z niego wyjmować.
Jest to bardzo wygodne, ponieważ w razie potrzeby mogą Państwo dosłownie w każdej chwili wymienić część rzeczy przechowywanych w magazynie, a nawet ich całość; jest to wyłącznie Państwa sprawą. To rozwiązanie jest idealne przy wszelkiego rodzaju zmianach lokalowych, remontach i przeprowadzkach, ale też na przykład w razie konieczności magazynowania archiwów. Oczywiście może być też rozwiązaniem na dłużej – gdy po prostu nie mamy gdzie podziać wszystkich zgromadzonych przez nas rzeczy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na pewno każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie. Udostępniamy możliwość rezerwacji magazynu na naszej stronie www.hovay.pl. Zapraszamy również do kontaktu drogą telefoniczną. Nasze biuro obsługi klienta jest czynne w dni powszednie od godziny 10.00 do 18.00. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą oraz udzielą szczegółowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *