Magazyn Poznań wynajem


Powierzchnie magazynowe dla biur i osób prywatnych

Wielu z nas ma problem, by pomieścić wszystkie swoje rzeczy w domu czy biurze. Niektóre z nich nie są używane na bieżąco, a jednak nie chcemy ich się pozbywać, ponieważ sądzimy, że prawdopodobnie przydadzą się w przyszłości. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam magazyn oferujący dodatkowe miejsce, w którym możemy bezpiecznie przechowywać nasz dobytek. Niezależnie od tego, czy znaleźliśmy się w nagłej, chwilowej potrzebie, czy też potrzebujemy schowka dla naszych rzeczy na dłużej, opcja wynajęcia dodatkowego metra sześciennego (bądź kilku), które możemy przeznaczyć na ich magazynowanie, bywa jedynym ratunkiem.

Z uwagi na to, że każdy z nas ma indywidualne potrzeby, oferujemy Państwu magazyny o różnej wielkości, spośród których każdy może wybrać dla siebie ten o odpowiedniej kubaturze.

Magazyn Poznań wynajem – nasza oferta

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą miejsc magazynowych na wynajem w Poznaniu naszej nowej marki: HOVAY. Dysponujemy powierzchniami do wynajęcia od 1 m3 do 10 m2 w dobrej lokalizacji (ul. Hallera na Grunwaldzie) oraz przystępnej cenie. Minimalna powierzchnia modułu to 1 m2. Mamy do zaoferowania w sumie 188 magazynków samoobsługowych, do których nasi Klienci mają dostęp 24 godziny na dobę.

Dostęp 24 h/dobę oznacza, że jest on nielimitowany i o dowolnej porze, we dnie czy w nocy, mogą Państwo kontrolować swój magazynek i na bieżąco coś do niego dokładać bądź z niego wyjmować.
Jest to bardzo wygodne, ponieważ w razie potrzeby mogą Państwo dosłownie w każdej chwili wymienić część rzeczy przechowywanych w magazynie, a nawet ich całość; jest to wyłącznie Państwa sprawą. To rozwiązanie jest idealne przy wszelkiego rodzaju zmianach lokalowych, remontach i przeprowadzkach, ale też na przykład w razie konieczności magazynowania archiwów. Oczywiście może być też rozwiązaniem na dłużej – gdy po prostu nie mamy gdzie podziać wszystkich zgromadzonych przez nas rzeczy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na pewno każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie. Udostępniamy możliwość rezerwacji magazynu na naszej stronie www.hovay.pl. Zapraszamy również do kontaktu drogą telefoniczną. Nasze biuro obsługi klienta jest czynne w dni powszednie od godziny 10.00 do 18.00. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą oraz udzielą szczegółowych informacji.