Stylowe i nowoczesne gniazdka Berker


Gniazdka elektryczne to małe, lecz bardzo ważne punkty w naszych mieszkaniach. Istotne jest ich rozmieszczenie ponieważ, może stanowić o dalszej aranżacji wnętrz. Poza tym liczy się także bezpieczeństwo oraz walory wizualne gniazdka.

Berker- bezpieczne gniazda elektryczne

Uziemienie to podstawowy element służący bezpieczeństwu gniazdka. Jeżeli chodzi o pomieszczenia, w których chcemy uniknąć przypadkowego dostania się wody do kontaktu elektrycznego, doskonale sprawdzą się gniazdka Berker z pokrywą. Samozamykająca się osłonka skutecznie zasłania wnętrze kontaktu. Może być także przeszkodą dla najmłodszych dzieci bawiących się w ich pobliżu. W przypadku maluchów najlepiej jednak, jeżeli sprawimy sobie oryginalną zaślepkę marki Berker. Stanowi wystarczające utrudnienie dla dzieci i zapobiega wkładaniu czegokolwiek do środka.

Gniazdka telekomunikacyjne i multimedialne

W ofercie firmy Berker znajdują się gniazdka telefoniczno- komputerowe ekranowane. Oznacza to, że możemy używać obydwu funkcji jednocześnie w jednym, podwójnym gniazdku lub też na zmianę w wersji pojedynczej. Dla osób, które poszukują czegoś więcej niż użyteczności, nowoczesne, spełniające wszelkie najwyższe wymogi techniczne gniazdka zamknięte zostały w obudowach w stylu retro. Tak zaprojektowana seria 1930 uzupełni eleganckie wnętrza, zarówno w przestrzeniach publicznych jak i domowych.

W tym samym oryginalnym stylu wykonane zostały obudowy gniazdek przeznaczonych do ładowania USB oraz do radia i głośnika. Prostota i wygoda jaką dają te rozwiązania przydać może się w każdym pomieszczeniu, szczególnie takich jak kuchnia i łazienka. Dzięki odbiornikowi podtynkowemu możemy mieć dostęp do radia umieszczonego w bezpiecznym i łatwo dostępnym miejscu. Doskonałą jakość dźwięku zapewnia przeznaczony do niego głośnik stereofoniczny.

Radia Berker to przyjemność i łatwość obsługi, dzięki nowoczesnemu panelowi dotykowemu oraz licznym udogodnieniom. Zaliczają się do nich między innymi funkcje takie jak budzik, czy sleep- wyłączający radio po określonym czasie.